Ze względu na trudne warunki w górach, w akcji nie można było wykorzystać śmigłowca. Jak informuje nasz reporter ratownicy już dotarli do turystów. Teraz sprowadzają ich na dół.
Turyści utknęli na szczycie Babiej Góry
Akcja ratowników GOPR na Babiej Górze w Beskidach. W okolicach szczytu utknęło dwoje turystów, mężczyzna i kobieta w wieku około 30 lat. Sami wezwali pomoc. Informację otrzymaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.