RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Trzy konie na betonie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzy konie wywołały zamieszanie na warszawskiej Wisłostradzie. Zwierzęta uciekły ze stajni przy Centrum Olimpijskim w pobliżu trasy. Na szczęście udało się już je złapać. Informację otrzymaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Konie dotarły aż do Mostu Gdańskiego, pokonały więc ponad 2 km wzdłuż jednej z najruchliwszych arterii Warszawy. Biegły jezdnią pod prąd na wprost pędzących samochodów, kierując się do centrum stolicy i wywołując niemały popłoch wśród kierowców. Na szczęście konie - obyte chyba z hałasem Wisłostrady nie spłoszyły się i nie wbiegły wprost pod pędzące samochody.

Udało się je złapać dopiero, gdy zrobiły sobie przerwę w tej eskapadzie na wysokości cytadeli pod Mostem Gdańskim. Złapali je pracownicy stajni, a strażnicy miejscy zastanawiają się teraz, czy nie nałożyć na właścicieli koni mandatów, bo zwierzęta z tej samej stajni uciekły też kilka miesięcy temu.

Źródło: Linia - Newsy

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: