RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Słup ognia w Koniecpolu na Śląsku. Paliło się wysypisko śmieci

Autor: Publikacja: Wtorek, 8 stycznia (02:11) Aktualizacja: Wtorek, 8 stycznia (05:00)

Na Gorącą Linię RMF FM w nocy dostaliśmy informację o pożarze wysypiska śmieci w Koniecpolu na Śląsku. Jak powiedzieli nam strażacy ogień widać było z daleka. Walczyło z nim 35 jednostek gaśniczych. Nad ranem pożar udało się opanować.

Ogień pojawił się po północy na terenie składowiska przy ulicy Szkolnej w Koniecpolu koło Częstochowy. 

Pali się pryzma plastikowych elementów. Na miejsce jest zadysponowanych 35 zastępów straży pożarnej z Częstochowy i powiatu - przekazał nam dyżurny operacyjny powiatu kapitan Konrad Smela ze straży pożarnej w Częstochowie. 


W miejscu, w którym wybuchł pożar, składowany był m.in. plastik. 



Ogień nie stanowił zagrożenia dla sąsiednich budynków. W pożarze nikt nie został ranny.

(ug)

Źródło: RMF FM
Tagi: pożar

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: