RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Słup czarnego dymu nad Ostrołęką

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Pożar wysypiska śmieci w Ostrołęce. Nad miastem unosi się słup czarnego dymu. Informację dostaliśmy na Gorąca Linię RMF FM.

Na miejscu pracuje 13 zastępów straży pożarnej. Pożar ma powierzchnię około hektara. W pobliżu nie ma zabudowań. 

Źródło: RMF FM
Tagi: pożar

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: