RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pruszków: Dwie osoby zatrute tlenkiem węgla. Są nieprzytomne

Autor: Publikacja: Sobota, 14 maja (09:59) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Zatrucie tlenkiem węgla w Pruszkowie pod Warszawą. Dwie osoby są nieprzytomne. Jedną zabrano do szpitala.

Dwóch mężczyzn wykonywało prace budowlane na dnie zbiornika, który ma około 4 metrów głębokości. Doszło w nim do wielokrotnego przekroczenia stężeń tlenku węgla - takie są wstępne ustalenia strażaków. Tlenek węgla ulatniał się z silnika motopompy, włączonej na dnie zbiornika. Strażacy, którzy wyciągali obu nieprzytomnych mężczyzn, musieli korzystać z aparatów tlenowych. 

W rejonie zbiornika pracowały dziś 4 osoby. Dwóm mężczyznom, którzy do niego nie wchodzili - nic się nie stało. 

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(mal)

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: