RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pożar w Zawierciu: Spłonęły auta [FILM]

Autor: Publikacja: Czwartek, 1 maja (12:23) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

W Zawierciu paliło się złomowisko samochodów. Nikomu nic się nie stało, ale nad miastem przez ponad dwie godziny unosiły się kłęby czarnego dymu. Z ogniem walczyło ponad 20 zastępów straży pożarnej. Film i zdjęcie dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.


Zapaliły się części samochodów: fotele, plastik, maski aut. Ogień objął około 800 metrów kwadratowych powierzchni . Zagrożona była hala, w  której stare pojazdy były rozbierane na części. Na szczęście strażakom w porę udało się opanować sytuację i ochronić m.in. położony w pobliżu parking dla tirów.


Pożar w Zawierciu wybuchł przed godziną 11.00 przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Teraz policja ustala co było jego przyczyną. 

(ug)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: