Na jednym z oddziałów szpitala psychiatrycznego zapalił się materac na jednym z łóżek. Prawdopodobnie ogień zaprószył jeden z pacjentów. Personel ewakuował około 20 osób. Na szczęście nic się nikomu nie stało.
Strażacy oddymiają pomieszczenia.
(mpw)