Płomienie zauważono w pobliżu stacji Gorzów Chrzanowski, pod drugim wagonem - przekazał starszy kapitan Zbigniew Jekiełek.
Jeszce przed przybyciem strażaków obsługa pociągu ugasiła pożar pod wagonem. W tej chwili jest to jeszcze sprawdzane przez strażaków, ale nie ma osób poszkodowanych i na tę chwilę żadnego innego zagrożenia - dodał rzecznik straży pożarnej w Oświęcimiu.
Jak dodał, pociągiem podróżowało 8 pasażerów.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(abs)