RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ponad 100 pasażerów utknęło na stacji. Pociąg "Szkuner" ma kilka godzin opóźnienia

Autor: Publikacja: Piątek, 14 października (21:08) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

​Spore problemy mieli pasażerowie pociągu PKP Intercity "Szkuner" relacji Kraków-Kołobrzeg. Kolej miała ponad pięć godzin opóźnienia, a tym samym ponad 100 osób utknęło na stacji Stara Łubianka. Informację o zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Powodem opóźnienia była usterka sieci trakcyjnej na odcinku Piła-Stara Łubianka. 

Awarię sieci udało się usunąć. Ciepłe napoje i wodę pasażerowie dostali, gdy pociąg ruszył.

Gdy doszło do awarii trakcji, pasażerowie z pociągu "Szkuner" zostali dowiezieni komunikacją zastępczą do stacji Stara Łubianka. Tam czekali w kolejnym pociągu, który dowiózł ich do Kołobrzegu. Dotarli tam grubo po północy.

(az) 

Źródło: RMF FM
Tagi: Pociąg

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: