RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policjant śmiertelnie się postrzelił

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

​37-letni policjant postrzelił się śmiertelnie w oddziale prewencji w Katowicach. Na razie nie wiadomo czy był to wypadek, czy samobójstwo. Będą to wyjaśniali śledczy. Informację o tej tragedii dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Prokurator jest obecnie w katowickim oddziale prewencji. Trwają oględziny miejsca tragedii.

Na razie niewiele wiadomo na temat okoliczności zdarzenia. Policjant postrzelił się natomiast wczesnym popołudniem.

Mężczyzna był doświadczonym funkcjonariuszem. Pracował w policji od 17 lat.

(MRod)

Źródło: RMF FM
Tagi: Katowice broń

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: