RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Płonący samochód na autostradzie

Niedziela, 2 maja (15:57)

Służby drogowe przywróciły normalny ruch na opolskim odcinku autostrady A4, gdzie po pożarze samochodu zablokowana była jezdnia w kierunku Katowic.

Do zdarzenia doszło na opolskim odcinku autostrady A4. Między miejscowościami Krapkowice i Kędzierzyn-Koźle, na wysokości miejscowości Dolna zapalił się samochód osobowy. Nikt nie odniósł obrażeń.

Na czas pracy służb ratunkowych trasa w kierunku Katowic była zablokowana. Według informacji GDDKiA, obecnie przywrócono normalny ruch na całej szerokości jezdni.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: