RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany policjant wjechał w płot

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Naczelnik wydziału kryminalnego komendy w Piekarach Śląskich, jadąc po pijanemu, wjechał w płot prywatnej posesji w Brynicy. Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Od mężczyzny było czuć alkohol, więc został przebadany. Okazało się, że miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu - powiedział nadkomisarz Sebastian Korecki, rzecznik policji w Tarnowskich Górach.

Sprawą zajmuje się prokuratura. Naczelnik kryminalnych z Piekar Śląskich prawdopodobnie w poniedziałek usłyszy zarzuty prowadzenia samochodu po pijanemu i spowodowania wypadku.

Wszczęto też procedurę wydalenia go ze służby. 

(jad)

Źródło: RMF FM
Tagi: policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: