RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pięć aut spłonęło na osiedlu w Krakowie

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Pięć samochodów spłonęło przy ulicy Stanisławy Wysockiej w Krakowie. Strażacy nie wykluczają podpalenia. Informację na ten temat i zdjęcia dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM. Jak alarmują nasi słuchacze, to nie pierwszy taki przypadek w tym miejscu.

Stojące obok siebie samochody spaliły się rano na parkingu na osiedlu w pobliżu krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Według informacji, które otrzymaliśmy od mieszkańców, to drugi taki przypadek w ciągu pół roku. Jesteśmy zaniepokojeni, że następnym razem spłoną kolejne auta albo ktoś ucierpi na zdrowiu - napisał słuchacz na Gorącą Linię RMF FM.

(MRod)

Źródło: RMF FM
Tagi: pożar

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: