Stojące obok siebie samochody spaliły się rano na parkingu na osiedlu w pobliżu krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego.
Według informacji, które otrzymaliśmy od mieszkańców, to drugi taki przypadek w ciągu pół roku. Jesteśmy zaniepokojeni, że następnym razem spłoną kolejne auta albo ktoś ucierpi na zdrowiu - napisał słuchacz na Gorącą Linię RMF FM.
(MRod)