RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Osobówka i auto dostawcze zderzyły się na krajowej "6"

Publikacja: Piątek, 13 września (18:07) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Groźny wypadek na krajowej "szóstce" na odcinku Lębork - Wejherowo. W Godętowie czołowo zderzyły się osobówka i auto dostawcze. Jedna osoba została ranna. Na Gorącą Linię RMF FM dostaliśmy zdjęcia z miejsca wypadku, przysłał je nam pan Rafał.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: