Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.
Niecodzienne wydarzenie na meczu piłkarskiej Ekstraklasy
W 27. minucie meczu pomiędzy Lechią Gdańsk a Lechem Poznań na stadionie w Gdańsku samoczynnie włączyły się zraszacze trawy. Grę wznowiono dopiero po czterech minutach, kiedy urządzenia przestały działać. Zdjęcie ze stadionu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.