RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nastolatek zginął na słupie wysokiego napięcia

Publikacja: Środa, 18 sierpnia (14:34) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Starogardzie Gdańskim zginął 19-latek porażony prądem z linii wysokiego napięcia. Do zdarzenia doszło w nocy. Policja bada okoliczności tragedii. Nie wykluczone, że mężczyzna chciał ukraść przewody.

Źródło: Linia - Newsy

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: