RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Na zdrowy początek roku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

"Zimowa kąpiel w niedzielny poranek, jest chyba ostatnią rzeczą, która może przyjść na myśl większości z nas" - napisał Zbyszek, który nadesłał zdjęcie na Gorącą Linię RMF FM. "Jednak jak widzimy, ma ona i swoich zwolenników. Ten akurat wykąpał się w rzece Netta w Augustowie. Zdrowy początek roku!" - dodał.

Źródło: Linia - Newsy

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: