RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Motocyklista jechał pod prąd A2. Zaskakujące tłumaczenie

Autor: Publikacja: Sobota, 17 lipca (16:11) Aktualizacja: Sobota, 17 lipca (18:00)

Policjanci zatrzymali motocyklistę, który jechał pod prąd autostradę A2 w okolicach Łowicza w Łódzkiem w stronę Poznania. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Mężczyzna był trzeźwy. Swoje zachowanie tłumaczył mundurowym tym, że w trakcie jazdy otworzył mu się plecak i wyspały się z niego rzeczy.

Motocyklista wracał pod prąd, wolno jadąc pasem awaryjnym, z nadzieją, że uda mu się odnaleźć i odzyskać zgubione przedmioty.

Pomysłowość motocyklisty na pewno zostanie doceniona przez policjantów odpowiedniej wysokości mandatami.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: