Jak udało nam się dowiedzieć, do podpalenia doszło na jednej ze stacji benzynowych przy ulicy Koźmińskiej. Jeszcze przed przyjazdem straży pracownicy ugasili ogień.
Strażacy udzielili nieprzytomnemu mężczyźnie pierwszej pomocy i przekazali go w ręce ratowników medycznych.
55-latek trafił do szpitala. Sprawę wyjaśnia policja.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
Opracowanie: