Zapaliło się najprawdopodobniej kilka samochodów. Ogień udało się już opanować, ale wciąż jest bardzo duże zadymienie.
W budynku odcięto prąd, ponieważ nie wiadomo, czy nie została uszkodzona instalacja. Na miejscu jest 11 jednostek straży pożarnej, a także energetycy.
Dla ewakuowanych lokatorów ustawiono podgrzewane namioty.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mpw)