Według informacji służb wszyscy poszkodowani mają lekkie obrażenia - to głównie otarcia. Trzy osoby zostały przewiezione na badania do szpitala, 4 opatrywane są na miejscu.
Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ul. Prądnickiej z ul. Bratysławską. Najpierw samochód osobowy podczas wyprzedzania zderzył się z autem dostawczym, a potem wjechał w autobus miejski linii nr 164.