Jak poinformowali strażacy, pali się hałda z oponami i starymi meblami. Dogaszanie ognia potrwa jeszcze kilka godzin.
Na miejscu pracuje 12 zastępów straży pożarnej.
Na razie nie ma zagrożenia dla okolicznych budynków. Strażacy apelują jednak do mieszkańców, żeby z powodu gęstego dymu pozamykali okna w domach.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(abs)