Kierowcy muszą uważać przede wszystkim na rondzie Starołęka, bo to właśnie kawałek za tym rondem, za mostem Przemysła, w stronę Wildy zderzyło się kilka aut – co najmniej pięć.
Nic poważnego nikomu się nie stało, ale tworzą się gigantyczne korki - głównie po wschodniej stronie Warty. Katastrofalny jest dojazd do Starołęki - w tej chwili praktycznie z każdej strony.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mpw)