RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Flamingi na plaży w Ustroniu Morskim

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wybrałem się z rodziną na spacer na plażę w Ustroniu Morskim. Jako, że pasjonuję się fotografią, oczywiście sprzęt miałem przy sobie. Ku mojej uciesze i wielkiemu zaskoczeniu ma plaży spotkaliśmy dwa flamingi różowe. Jeden z nich miał obrączkę na nodze - napisał Michał Olszewski i przysłał zdjęcia.

Źródło: Linia - Newsy
Dalsza część artykułu pod materiałem video: