RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Eksplozja w samochodzie zaparkowanym pod Kopcem Kościuszki

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Eksplozja ładunku wybuchowego w samochodzie zaparkowanym w okolicach Kopca Kościuszki w Krakowie. Według policji była to nieudana próba samobójcza. Informację otrzymaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Samochodem w okolice Kopca Kościuszki przyjechał 53-letni mężczyzna. Po krótkim postoju na parkingu w jego aucie eksplodowała bomba domowej roboty.

Na miejscu bardzo szybko zjawiła się policja i pogotowie ratunkowe. Rannego mężczyznę zabrano do szpitala, a policjanci zaczęli zabezpieczać ślady.

W samochodzie odnaleziono jeszcze jeden ładunek, który nie eksplodował. Po przesłuchaniu rodziny śledczy wstępnie ustalili, że 53-latek próbował popełnić samobójstwo.

(mal)

Źródło: RMF FM
Tagi: samobójstwo
Dalsza część artykułu pod materiałem video: