RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Cztery osoby podtruły się tlenkiem węgla na Śląsku

Czwartek, 14 stycznia (08:10)

Cztery osoby, w tym troje dzieci, zostały zabrane w czwartek rano na obserwację do szpitala z podejrzeniem podtrucia tlenkiem węgla w jednym z domów w Kaletach (Śląskie).

Strażacy interweniowali po godz. 6 w domu wielorodzinnym przy ul. Lublinieckiej w Kaletach, zostali wezwani do pomiaru stężenia tlenku węgla.

Z jednego mieszkania cztery osoby zostały zabrane na obserwację do szpitala, w tym troje dzieci - powiedziała rzeczniczka śląskiej komendy PSP mł. bryg. Aneta Gołębiowska.



Źródło: RMF FM/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: