RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Awaria systemu "Pojazd". Były problemy z zarejestrowaniem auta

Publikacja: Poniedziałek, 6 maja (10:35) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

"Awaria elektronicznego systemu "Pojazd". Od rana w całej Polsce kierowcy mieli problem z rejestracją samochodów" - informujecie na Gorącą Linię RMF FM. Jak ustalił reporter RMF FM kłopoty rzeczywiście były, ale jak zapewnia odpowiadająca za system Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych, wszystko powoli powinno już wracać do normy.

Sygnał o niedziałającym systemie "Pojazd" otrzymaliśmy od słuchacza z małopolskich Gorlic. Jak relacjonował, od 7.30 w tamtejszym urzędzie na rejestrację samochodu czekało kilkanaście osób. Część z nich zrezygnowała dziś z dopełnienia formalności. Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych tłumaczy, że były problemy z identyfikacją specjalnych urzędniczych kart przy logowaniu się do systemu. Na razie nie wiadomo, dlaczego doszło do awarii.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: