Słuchacze informują nas, że albo w ogóle nie można zalogować się do konta, albo nie widać wszystkich bankowych zakładek, co nie pozwala np. na robienie przelewów.
Rzeczniczka banku Sabina Salamon informuje, że prowadzone są intensywne prace mające na celu przywrócenie pełnej funkcjonalności systemu dla wszystkich użytkowników. W przypadku, osób, które nadal nie mogą zrealizować transakcji w systemie, poleca ścieżkę zastępczą - darmową realizację przelewów przez teleserwis lub w oddziałach banku - dodaje.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.