Starsi i młodsi, w duecie i solo - śpiewająco było dziś w Rzeszowie. W stolicy Podkarpacia szukaliśmy wokalnych talentów podczas naszej choinkowej zabawy. Wyzwanie w świątecznym karaoke podjęło wielu, ale miejsce na podium jest tylko jedno. Do Wielkiego Finału zakwalifikowała się Marta Kurzyńska-Cichońska, która zaśpiewała "Jest taki dzień".

Co roku tuż przed Bożym Narodzeniem RMF FM wyrusza w trasę, by w 12 miastach rozdać tysiące choinek.

Oprócz pachnących drzewek, zawsze mamy mnóstwo atrakcji. Śpiewające gwiazdy, żółto-niebieskie bombki, przepyszne pierniczki z logo RMF FM. To prawdziwe świąteczne miasteczko - z kącikiem zabaw dla dzieci, fotobudką i świętym Mikołajem!

Dziś gościliśmy w Rzeszowie. Atmosfera była wspaniała. Zobaczcie to na zdjęciach!

W trakcie naszego tournee szukamy muzycznych talentów. Wystarczy przyjść do nas na scenę i zaśpiewać! Najlepsze wykonanie z każdego miasta znajdzie się w Wielkim Finale. 23 grudnia - czyli dzień przed Wigilią - po godzinie 15, uruchomiamy głosowanie i to Wy zdecydujecie, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd o godzinie 17. Głosowanie trwa do 24 grudnia, do godz. 16!

W tym roku w Rzeszowie najbardziej podobał nam się wykonanie piosenki "Jest taki dzień" zaśpiewanej przez Martę Kurzyńską-Cichońską. I to ona trafia do Wielkiego Finału!Razem z nami kolędował w Rzeszowie zespół Enej. Zobaczcie, jak śpiewali razem z słuchaczami RMF FM:

12 miast na trasie naszego świątecznego konwoju

Do tej pory odwiedziliśmy Katowice, Wrocław, Poznań i Szczecin, Gdynię, Olsztyn, Warszawę, Łódź, i wspomniany Rzeszów. W następnych dniach dotrzemy do Lublina, Kielc i Krakowa.