RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nastolatek wygrał walkę z rakiem. Koledzy z drużyny przywitali go w wyjątkowy sposób

Autor: Publikacja: Czwartek, 15 marca (16:59) Aktualizacja: Czwartek, 15 marca (17:00)

Jackson Lily wygrał ciężką walkę z rakiem węzłów chłonnych. Koledzy z drużyny futbolowej zorganizowali dla niego wyjątkowe powitanie. Nastolatek po pokonaniu choroby wrócił do swojego liceum w Jenks w Stanach Zjednoczonych, gdzie czekali na niego koledzy z niezapomnianym przyjęciem.

Źródło: Storyful/x-news
Tagi: USA nowotwór

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: