RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Żółw morski zaplątał się w ładunek kokainy dryfujący po Zatoce Meksykańskiej

Autor: Czwartek, 21 grudnia (07:29)

Amerykańska straż przybrzeżna uwolniła żółwia morskiego zaplątanego w sieci, którymi związany był ładunek kokainy dryfujący po wodach Zatoki Meksykańskiej. Zwierzęciu nic się nie stało i po uwolnieniu natychmiast odpłynęło. Kontrabanda została przejęta przez funkcjonariuszy. Czarnorynkową wartość narkotyków oszacowano na 53 mln dolarów.

Źródło: US CBS/x-news

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: