Pięcioraczki urodziły się pewnemu amerykańskiemu małżeństwu z Utah. Jak podała służba zdrowia w Salt Lake City, dzieci są zdrowe, a rodziców… czeka wiele pracy przy zmianie pieluch.

Zobacz również:

Dzieci przyszły na świat w niedzielę, ale dopiero teraz poinformowano o tych wyjątkowych narodzinach. Gromadka liczy trzy dziewczynki i dwóch chłopców. Pani Guillermina Garcia i jej mąż nadali im imiona: Esmeralda, Fatima, Marissa, Fernando i Jordan.

Ciąża przebiegała niemal bez przeszkód, matka donosiła ją do 32. tygodnia. Lekarze podkreślają, że dzieci wyrosną zdrowe.

Amerykańska służba zdrowia podaje, że rocznie w Stanach Zjednoczonych przychodzi na świat mniej niż 10 grup pięcioraczków.

A nad Wisłą...

W Polsce w ciągu niespełna miesiąca doszło ostatnio do dwóch równie niezwykłych porodów. Obydwa miały miejsce w Rudzie Śląskiej! Pod koniec kwietnia na świat przyszły tam czworaczki - Mania, Natasza, Jagoda i Antosia. Również czworaczki urodziły się tam kilka dni temu. To trzy dziewczynki i chłopiec. Zobaczcie zdjęcia maluchów!

(edbie)