RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tona kokainy dryfowała po Pacyfiku

Publikacja: Czwartek, 14 lipca (15:44)

Meksykańska straż przybrzeżna przejęła tonę kokainy. Ogromny ładunek dryfował po Oceanie Spokojnym u wybrzeży stanu Chiapas. Narkotyki były zapakowane w 33 oddzielne paczki. Podejrzewa się, że "płynęły" z Gwatemali.

MX Azteca/x-news (j.)

Źródło:  

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: