RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Przewozili motorówką prawie 3 tony kokainy

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Panamskie służby przechwyciły ponad 2,7 tys. kilogramów kokainy - poinformowała miejscowa straż przybrzeżna. Przemytnicy wieźli narkotyk motorową.

Na widok funkcjonariuszy przemytnicy przybili do brzegu i uciekli do pobliskiego lasu. Na razie nie ujawniono żadnych szczegółów na temat ich zatrzymania.

To już kolejny nielegalny transport kokainy, przechwycony w ostatnich dniach przez panamską straż przybrzeżną. W zeszłym tygodniu funkcjonariusze przejęli ok. 2,5 tony kokainy. Przestępcy często transportują ten narkotyk szybkimi motorówkami z wybrzeża Kolumbii do Ameryki Środkowej, skąd drogą lądową jest przerzucany do Stanów Zjednoczonych.

Źródło: RMF24/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: