Już wkrótce mogą zostać ogłoszone zaręczyny 36-letniej amerykańskiej aktorki Meghan Markle z 32-letnim księciem Harrym – pisze brytyjska prasa. Jeszcze w tym miesiącu para ma się pojawić oficjalnie razem podczas zawodów weteranów wojennych w Toronto.

Książę Harry i amerykańska aktorka Meghan Markle wydają się być w sobie bardzo zakochani. Spotykają się od 2016 roku. Markle, znana między innymi z serialu "Suits", poznała już ojca swojego wybranka księcia Karola oraz jego żonę Camillę Parker Bowles. 

Jak pisze "Daily Mail", aktorka zrobiła na nich dobre wrażenie. Według gazety, brytyjski dwór przygotowuje już plan wprowadzenia Maghan Markle do rodziny królewskiej. Nie będzie to proste.

Meghan Markle jest nie tylko katoliczką, ale i rozwódką. Nie będzie więc mogła poślubić Harrego w katedrze Westminster. Według "Daily Mail", ślub mógłby się odbyć w kaplicy św. Jerzego przy zamku Windsor.  

Książę Harry nie pokazuje się jeszcze publicznie ze swoją ukochaną, ale wkrótce ma to się zmienić. Para ma razem pojawić się na zawodach "Invictus Games" w Toronto. To ważny krok - kolejnym będzie przeprowadzka Amerykanki do Londynu.

(j.)