RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Łowcy burz wlecieli w samo oko huraganu Irma

Publikacja: Sobota, 9 września (15:56) Aktualizacja: Sobota, 9 września (16:00)

Samolot amerykańskich łowców burz wleciał w samo oko huraganu Irma, który zagraża Florydzie. To prawdopodobnie najgroźniejszy huragan od czasu huraganu Andrew z 1992 roku. Amerykańska Narodowa Służba Oceaniczna i Meteorologiczna wydała już ostrzeżenia i przestrzega przed potencjalnymi zniszczeniami. W wielu miejscach amerykańskiego półwyspu trwa ewakuacja mieszkańców.

Źródło: RUPTLY/x-news

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: