Najsłynniejsza stażystka Białego Domu z wielkim hukiem powraca na czołówki gazet. Monica Lewinsky zamierza ujawnić szczegóły romansu z prezydentem Billem Clintonem. W czwartek New York Post zapowiedział, że kobieta napisze pamiętnik. Jego częścią mają być m.in. listy miłosne do byłego prezydenta USA.

Lewinsky zamierza opublikować swoje listy miłosne oraz odpowiedzi, jakie otrzymywała od Billa Clintona. Wiadomo, że jedno z jej pytań do prezydenta brzmiało "Jak mogłabym ciebie uszczęśliwić". Burzliwą dyskusję internautów wywołuje to, jak mógł na nie odpowiedzieć Clinton. Można się domyślić, skoro już wiemy co wówczas wydarzyło się w Białym Domu - pisze jeden z internautów stawiając przy swoim wpisie uśmiechniętą buźkę.

Gazeta ujawnia, że stażystka chce upublicznić też treść prywatnych rozmów. W jednej z nich Bill Clinton miał żartować ze swojej żony i mówić o nieistniejącym pożyciu seksualnym. To może być kolejny cios dla Hillary Clinton - obecnie amerykańskiej Sekretarz Stanu. Od jakiegoś czasu brukowce piszą o jej możliwym rozwodzie. Jeżeli to prawda, to ta sprawa na pewno nie poprawi jej relacji z mężem. Możliwe, że nie pozostanie też bez wpływu na kampanię wyborczą. W końcu Clinton jest jedną z najważniejszych osób w obozie urzędującego prezydenta.