Mała dziewczyna, którą funkcjonariusze znaleźli na plaży w Boston, prawdopodobnie została zidentyfikowana. Chodzi o słynną „Baby Doe”, której komputerowy rysopis zobaczyło kilkadziesiąt milionów ludzi.

Dziennikarze NBC nieoficjalnie dowiedzieli się, że dziewczynka miała na imię Bella i miała około 3 lat. Media donoszą także, że policjanci prowadzący śledztwo natrafili na trop kobiety, która mogła być matką dziewczynki. Jej sąsiedzi donieśli, że nie widzieli córki 40-latki od kilku miesięcy. Dziecko miało wyglądem przypominać "Baby Doe". Kobieta jest aktualnie przesłuchiwana przez policję. 

Policja na razie wstrzymuje się od oficjalnych oświadczeń w tej sprawie. Śledztwo dalej trwa i na razie nie mamy dla was żadnych nowych informacji - usłyszeli od funkcjonariuszy dziennikarze NBC.

Zwłoki dziewczynki znanej jako "Baby Doe" zostały znalezione w czerwcu w worku na śmieci, który morze wyrzuciło na plażę w Boston. Nieznana była tożsamość dziewczynki, więc funkcjonariusze stworzyli jej komputerowy rysopis, w nadziei, że ktoś ją rozpozna. W ciągu kilku tygodni twarz "Baby Doe" zobaczyło 45 milionów ludzi. 

(az)