Szykujcie spory zapas chusteczek. Ten film chwyta za serce! To historia Warda Milesa Scota. Chłopczyk urodził się w 23. tygodniu ciąży, lekarze dawali mu zaledwie 50 procent szans na przeżycie. Teraz film dokumentujący pierwszy rok życia chłopczyka robi furorę w sieci. W ciągu trzech dni w serwisie YouTube obejrzało go ponad 2,5 mln osób.

Mały Ward urodził się 16 lipca 2012 roku, 17 tygodni za wcześnie. Ważył zaledwie 680 gramów. Przez 107 dni musiał przebywać na oddziale intensywnej terapii.

Trzy tygodnie temu jego ojciec, Benjamin Scot, umieścił na swojej stronie internetowej film dokumentujący pierwszy rok życia Warda. To historia miłości matki do dziecka. Rok temu Ward pojawił się w naszym domu. Zrobiłem to wideo, by upamiętnić ten pierwszy rok jego życia, to, jak daleko zaszedł. Dziś są urodziny jego matki - to prezent dla niej - napisał na swojej stronie Benjamin Scot.

Teraz historię Warda poznaje cały świat. Trzy dni temu film znalazł się w serwisie YouTube - obejrzało go już ponad 2,5 mln osób.