RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Egipt: Depresja kierowcy autobusu doprowadziła do śmierci pasażerów

Publikacja: Wtorek, 6 lipca (14:13) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dramat w Egipcie. 6 osób zginęło, a 16 zostało rannych, kiedy kierowca autobusu nagle zatrzymał pojazd, wyjął karabin automatyczny i zaczął strzelać do pasażerów. Robotnicy jechali autobusem na plac budowy.

Zdarzenie miało miejsce 20 km na południe od Kairu. Kierowca pracował dla Arab Contractors - jednej z największych firm budowlanych w Egipcie.

Ranni pasażerowie zostali przewiezieni do szpitala. Policja aresztowała napastnika. Prawdopodobnie cierpiał on na depresję, od kiedy został przeniesiony na inne stanowisko .

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: