RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Czarnogóra: Bomba wybuchła w Podgoricy

Opracowanie: Publikacja: Piątek, 3 marca (13:40) Aktualizacja: Piątek, 3 marca (13:00)

W stolicy Czarnogóry – Podgoricy - doszło do wybuchu bomby. Według informacji przekazanych przez czarnogórską policję jedna osoba zginęła, a pięć zostało rannych.

Do eksplozji doszło przed głównym wejściem do sądu o godz. 11:35 - poinformowała policja, dodając, że nie wyklucza samobójstwa.

Wskutek wybuchu zginął 40-letni mieszkaniec Podgoricy, który aktywował bombę - podał Srdzian Korać z policji.

Policja i inne służby pracują na miejscu zdarzenia, ustalając jego okoliczności i zabezpieczając okolicę - poinformowano w komunikacie policji.

Nie sądzę, że ranni, którzy trafili już do szpitala, odnieśli bardzo poważne rany - oświadczył Korać.

Źródło: RMF FM
Tagi: Czarnogóra

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: