Znany raper ASAP Rocky aresztowany. We wtorek został zatrzymany przez szwedzką policję w związku z pobiciem mężczyzny. Czy kłopoty Amerykanina sprawią, że raper nie wystąpi podczas Open'er Festival? Jego koncert planowany jest na 5 lipca o godzinie 00:30.

Nagranie bójki w Sztokholmie trafiło do internetu. Zamieszanie miało miejsce po koncercie na festiwalu Smash X Stadion w Sztokholmie - amerykański muzyk poszedł razem ze swoim zespołem zwiedzać miasto. 

Według policji w czasie spaceru miało dość między nimi a dwoma spotkanymi mężczyznami do spięcia i szarpaniny. 

Artysta miał pobić mężczyznę, ale na innym filmie, który ujawnia na Instagramie - jeszcze przed samym zajściem to jego ochroniarz, długo namawia by dwóch Szwedów odeszło.

Sam ASAP mówi do kamery: Nie chcemy problemów z tymi facetami, którzy za nami chodzą! 

Przedstawiciele gwiazdy na Instagramie napisali wyjaśnienia. Tłumaczyli, że to ASAP Rocky został zaczepiony przez agresywnego mężczyznę, który miał nękać nie tylko jego, ale również przechodzące kobiety i łapać je za pośladki.

Kłopoty z prawem sprawiły, że pod znakiem zapytania stoi występ artysty podczas Open'er Festival w Gdyni. Nowe oświadczenie szwedzkiego wymiaru sprawiedliwości ma zostać wydane "porze lunchu", ale konkretna godzina nie pada. Jego koncert planowany jest na 5 lipca, na godzinę 00:30. 

Opracowanie: