Sharon Stone wyznała, że postanowiła szukać miłości w aplikacji randkowej. Z planów jednak nic nie wyszło, bo użytkownicy myśleli, że jej profil jest fałszywy. W rezultacie administrator aplikacji Bumble zablokował jej profil.

Według plotkarskich mediów, Sharon ma być singielką od czasu rozstania z młodszym od niej o 10 lat dziennikarzem Enzo Cursio. Ostatnio para była widziana razem pod koniec zeszłego roku. 

61-letnia aktorka wyznała internautom obserwującym ją na Twitterze, że poszukiwała miłości, ale jej pragnienia zostały udaremnione. "Bumble, czy bycie mną oznacza wykluczenie? Nie wyrzucajcie mnie z ula" - napisała zdobywczyni Złotego Globu zwracając się do administracji aplikacji.

W rozmowie z CNN przedstawiciele Bumble wskazali, że nie dziwią się użytkownikom, którzy nie wierzyli, że taka gwiazda jak Sharon Stone zdecydowała się na skorzystanie z aplikacji. Poinformowali też, że teraz profil aktorki nie będzie już blokowany i Stone nie powinna mieć już problemu z szukaniem nowych znajomości za pomocą Bumble.

CNN przypomina też, że gwiazda "Nagiego instynku" w ubiegłorocznym wywiadzie dla magazynu Grazia przyznała, że od mężczyzn oczekuje wiele. "Nie byłam dziewczyną, której wmawiano, że mężczyzna definiuje kobietę. Mówiono mi, że jeśli będę chciała, żeby w moim życiu pojawił się mężczyzna, to nasz związek nie będzie układem, a relacją partnerską - te są trudne do znalezienia".

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tego nurek się nie spodziewał. Foka sama zaczęła się do niego przytulać