RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

85-latka wjechała autem do restauracji. "Nie mogę uwierzyć, że z tego wyszliśmy"

Publikacja: Sobota, 17 czerwca (10:52) Aktualizacja: Sobota, 17 czerwca (10:00)

85-latka wjechała samochodem do jednej z restauracji w miejscowości Virgil w kanadyjskiej prowincji Onatrio. Samochód roztrzaskał witrynę i uderzył w stolik, przy którym siedzieli klienci.

Nie mogę uwierzyć, że z tego wyszliśmy - napisał na Facebooku Blair Robertson, który wraz z przyjacielem siedział przy stoliku, w który uderzyło auto. 

Zdarzenie wyglądało groźnie, ale nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. 

85-letnia kobieta prowadząca samochód prawdopodobnie pomyliła pedał hamulca z gazem.

(mn)

Źródło: Storyful/x-news

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: