Z całą stanowczością klub potępia tego typu zachowania i zapewniam, że będziemy pracować ze wszystkimi służbami na temat poprawy bezpieczeństwa na trybunach - mówił po tym meczu rzecznik prasowy Wisły Adrian Ochalik.
W poniedziałek krakowska policja złożyła u wojewody małopolskiego wniosek dot. zamknięcia sektora C na obiekcie "Białej Gwiazdy". Ten z kolei dał czas klubowi na złożenie wyjaśnień do 12 listopada.
Wisła Kraków ukarana za zachowanie kibiców
20 tysięcy złotych do zapłaty i zakaz udziału zorganizowanej grupy kibiców w trzech meczach wyjazdowych - to kara nałożona na Wisłę Kraków przez Komisję Ligi piłkarskiej ekstraklasy za zachowanie fanów na meczu z Lechem Poznań. Kibice rzucali na murawę race i serpentyny.