Piłkarze Celtiku Glasgow otrzymali groźne przesyłki
Publikacja: Czwartek, 21 kwietnia (17:34)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
Dwóch piłkarzy Celtiku Glasgow otrzymało niebezpieczne przesyłki. Zawierały one listy z pogróżkami i naboje - poinformowała telewizja Sky News. Paczki nadano w styczniu, jednak ze względu na toczące się śledztwo informacja do mediów trafiła dopiero 21 kwietnia.
Paczkę z zapalnikiem otrzymał trener Celtiku Neil Lennon.
Niebezpieczne paczki otrzymali także fani zespołu, m.in.: adwokat Paul McBride, deputowana do szkockiego parlamentu Patricia Godman oraz prymas Szkocji kardynał Keith O'Brien.
Policja podejrzewa, że nadawcami przesyłek są piłkarscy ekstremiści z lokalnego klubu Glasgow Rangers.