RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

​MŚ w ciężarach: Brązowy medal Bonka

Publikacja: Niedziela, 27 października (15:07) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Bartłomiej Bonk (Budowlani Opole) uzyskał 404 kg w dwuboju w kategorii 105 kg i zdobył we Wrocławiu brązowy medal mistrzostw świata w podnoszeniu ciężarów. Zwyciężył Uzbek Rusłan Nurudinow rezultatem 425 kg. Drugie miejsce zajął Rosjanin Dawid Bedżanjan - 405 kg.

Marcin Dołęga (Zawisza Bydgoszcz) spalił trzy podejścia w rwaniu do 185 kg i zrezygnował z walki w podrzucie.

(jad)

Źródło: PAP
Tagi: medal

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: