RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Męczarnie Barcelony w Pucharze Króla

Publikacja: Czwartek, 6 stycznia (08:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Piłkarze Barcelony awansowali do ćwierćfinału Pucharu Króla. Katalończycy zremisowali z Athletic Bilbao 1:1. Oprócz nich awans uzyskały Sevilla i Deportivo La Coruna.

Sevilla bez problemów poradziła sobie z Malagą, natomiast Deportivo potrzebowało dogrywki, aby wyeliminować drugoligową Cordobę. Piłkarze Sevilli przed rewanżowym meczem z Malagą byli zdecydowanym faworytem do wywalczenia awansu. W pierwszym meczu na Estadio Sanchez Pizjuan gospodarze po emocjonującym meczu wygrali 5:3, zaś w środowym spotkaniu Sevilla wygrała 3:0.

Kolejnym ćwierćfinalistą Pucharu Króla została Barcelona. W środowym meczu rewanżowym Duma Katalonii zremisowała 1:1 na wyjeździe z Athletic Bilbao. Gola na wagę awansu zdobył Eric Abidal w 75. minucie.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: