Transfer Korzyma ma charakter definitywny. To oznacza, że 22-letni zawodnik kończy sześcioletnią przygodę z klubem ze stolicy.
Korzym trafił na Łazienkowską w 2004 roku. Jest najmłodszym debiutantem w Ekstraklasie. Wszedł na boisko podczas derbów Warszawy z Polonią mając ukończonych 15 lat. W kolejnych latach był wypożyczany do Odry Wodzisław (dwukrotnie) oraz GKS-u Bełchatów. W 2008 roku wywalczył Puchar Polski oraz dotarł do finału rozgrywek o Puchar Ekstraklasy. W Legii rozegrał 48 meczów i strzelił cztery gole.