Cieszę się, że udało nam się ukończyć Rajd Finlandii bez żadnych przygód. Auto spisywało się naprawdę znakomicie. To był świetny rajd, mnóstwo kibiców, bardzo wiele polskich flag, świetna atmosfera - mówił zadowolony Michał Kościuszko, dodając, że piąte miejsce i 10 punktów to całkiem dobry dorobek.
Załoga Dynamic World Rally Team przygotowuje się teraz do kolejnego rajdu - rajdu Niemiec. Będziemy musieli trochę potestować, żeby mieć odpowiednią prędkość. Ale jestem dobrej myśli i myślę, że dalsza część sezonu będzie dla nas równie udana - wyjaśnił Kościuszko.